Ford Mustang GT

Karoseria

Wyrazista, klasyczna linia, masywne boki i przetłoczenia nadkoli oraz linia dachu łagodnie schodząca ku tyłowi, nadają nowemu Mustangowi imponujący wygląd. Ten samochód zmienia postrzeganie. Po prostu nie da się przejść obok niego obojętnie.

Wnętrze

Wnętrze nowego Forda Mustanga inspirowane stylistyką kokpitu samolotu przyciąga uwagę intuicyjnym rozmieszczeniem wszystkich elementów sterujących funkcjami samochodu, połączeniem dawnego stylu z nowoczesnością, idealną równowagą pomiędzy zegarami analogowymi a wskaźnikami cyfrowymi. Dźwignia zmiany biegów znajduje się w optymalnym miejscu a kierownica pasuje do Twoich rąk wprost idealnie.

Komfort

Wnętrze Mustanga jest odzwierciedleniem najwyższej jakości wykonania i stylistyki. Dostępnych jest pięć wariantów wykończenia wnętrza obejmujących różne rodzaje tapicerki: od wysokiej jakości skóry z podwójnymi przeszyciami, po idealnie dopasowane do kształtu ciała fotele Recaro.

Ford SYNC 2 z funkcją wzywania pomocy

Jedną z funkcji systemu Ford SYNC 2 jest funkcja Emergency Assistance. Gdy dojdzie do wypadku, uruchamia się w momencie aktywacji poduszki powietrznej lub odcięcia pompy paliwa. Tak długo, jak telefon komórkowy jest podłączony do Ford SYNC 2, system może wykorzystać go do połączenia ze służbami ratunkowymi, aby podać im wszystkie istotne informacje (np. współrzędne GPS) oraz umożliwić rozmowę z kierowcą.

Ford MyKey

Technologia Ford MyKey® umożliwia kierowcy zaprogramowanie i przypisanie do kluczyka stałych parametrów i ograniczeń takich jak prędkość maksymalna, głośność systemu audio, przypomnienie o zapięciu pasów, zablokowanie dezaktywacji systemów wspomagających bezpieczeństwo. Ta innowacyjna technologia ma zapewnić właścicielowi spokojny sen a kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo.