Poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię

Unikatowe, kultowe samochody, perły światowej motoryzacji to pojazdy, które powstają z myślą o kierowcach, którzy docenią ich prawdziwą wartość i wyjątkowość. Firma PMGMOTO.pl wyrosła z pasji do samochodów. Nie mogło być inaczej. Kochamy motoryzację, żyjemy nią i w ten sposób realizujemy marzenia – nasze, jak również naszych Klientów. To dla nich i razem z nimi, sprowadzamy z całego świata specjalnie wyselekcjonowane egzemplarze aut, które są ucieleśnieniem marzeń prawdziwych pasjonatów motoryzacji.

Chcemy także spełnić i Twoje marzenia. Gdzieś na świecie jest Twój samochód. Być może już wiesz, które to auto lub nadal go jeszcze szukasz. Nie ważne jaki to pojazd. Nie ważne gdzie się teraz znajduje. Z naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pełnym pasji zaangażowaniem pomożemy Ci znaleźć i kupić to auto. Na Twoje życzenie zajmiemy się wszystkimi formalnościami, dokonamy wszelkich kontroli technicznych i ewentualnych napraw – tak żeby samochód trafił do Ciebie w idealnym stanie.

Nasza firma jest pierwszą na polskim rynku niezależną firmą doradztwa motoryzacyjnego oferującą swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie obsługi transakcji importowych. Pomagamy kierowcom, którzy chcą̨ od życia czegoś więcej – pomagamy im spełniać nawet najbardziej niezwykłe motoryzacyjne marzenia. Dzięki naszej pomocy zamiast wyobrażać sobie jak to jest usiąść za kierownicą upragnionego samochodu – możesz go po prostu mieć! Tylko urzeczywistnione marzenia cieszą i dają powód do dumy. Satysfakcja i radość osób, które pierwszy raz siadają za kierownicą sprowadzonego przez nas auta, są jak wysokooktanowe paliwo, które zasila wszystkie nasze działania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o naszej wspólnej pasji.